Žáci šachové univerzity

 

Registrovaní žáci u ŠSČR - stav k 5.září 2019

Č. Jméno žáka Narozen VT Kategorie Elo FIDE Elo ČR Elo-R
1 Stinka Jakub 2003 KM U16 2204 2187 1848
2 Nagy Ladislav 2003 1 U16 2080 2046 1799
3 Placer Sebastian 2004 1 U16 2036 2058 1854
4 Kaňka Matěj 2000 1 U20 1882 1829 1724
5 Chval Zdeněk 2005 2 U14 1782 1783 1689
6 Štěch Pavel 1998 2 U23 1766 1780 1762
7 Pavlíček Adam 1999 2 U20 1663 1677 1491
8 Smola David 2007 2 U12 1660 1500 1527
9 Vokurka Michal 1998 2 U23 1642 1635 1567
10 Sýkora Vojtěch 2001 2 U18 1614 1631 1637
11 Sýkora Tomáš 2003 3 U16 1540 1450 1517
12 Nagyová Daniela 2006 2 U14 1532 1597 1467
13 Zeman Lukáš 2001 2 U18 1505 1446 1395
14 Nuc Kryštof 2000 2 U20 1474 1445 1440
15 Švejda Karel 2006 3 U14 1389 1502 1469
16 Smola Jan 2007 3 U12 1343 1178 1257
17 Havelková Beáta 2007 3 U12 1328 1464 1541
18 Předota Vít 2005 3 U14 1233 1185 1132
19 Čermáková Laura 2006 3 U14 1136 1297 1259
20 Bajgar Matěj 2008 4 U12 1056 1113 1157
21 Žondecká Alexandra 2002 4 U18 1017 1074 1098
22 Talíř Milan 1997 3 U23 0 1481 1481
23 Míka Jiří 2001 3 U18 0 1440 1487
24 Sak Bohumil 2002 3 U18 0 1269 1269
25 Augustin Martin 1999 3 U20 0 1252 1252
26 Štěpán Samuel 2003 3 U16 0 1250 1289
27 Gráf Martin 2000 3 U20 0 1250 1250
28 Augustin Petr 2002 3 U18 0 1246 1229
29 Sirotek Matyáš 2004 3 U16 0 1243 1177
30 Reiter Jakub Filip 2001 3 U18 0 1240 1250
31 Punčochářová Jitka 1998 3 U23 0 1233 1281
32 Tůma Hugo 2008 3 U12 0 1146 1202
33 Gregor Alexandr 2010 4 U10 0 1131 1132
34 Strnadová Tereza 2001 4 U18 0 1119 1119
35 Pekárek Lukáš 2002 4 U18 0 1101 1080
36 Břešťák Pavel 2013 4 U08 0 1100 1073
37 Vrzala Šimon 2011 4 U08 0 1100 1074
38 Plecer Adam 2010 4 U10 0 1100 1053
39 Vojvodík Viktor 2010 4 U10 0 1100 1064
40 Kaisler Lukáš 2004 4 U16 0 1100 1066
41 Koška Jan 2004 4 U16 0 1100 1100
42 Pešta Vojtěch 2004 4 U16 0 1100 1110
43 Roženská Bojana 2004 4 U16 0 1100 1100
44 Peštová Kristýna 2002 4 U18 0 1100 1094
45 Janků Roman 2001 4 U18 0 1100 1090
46 Petrželka Lukáš 2001 4 U18 0 1100 1100
47 Svítil Adam Bedřich 2011 4 U08 0 1096 1047
48 Brom Jan 2003 4 U16 0 1095 1100
49 Bruce Jakub William 2007 - U12 0 1091 0
50 Schöberl Matěj 2010 4 U10 0 1088 1034
51 Horejš Jakub 2005 4 U14 0 1085 1074
52 Jesenič Martin 2000 4 U20 0 1083 1102
53 Pešek Petr 2011 4 U08 0 1072 1027
54 Labik Adam 2009 4 U10 0 1053 1100
55 Rousek Pavel 2004 5 U16 0 0 1032
56 Altmann Richard 2008 - U12 0 0 0
57 Klíma Oldřich 2014   U08 0 0 0
58 Šimek Vít 2013   U08 0 0 0
59 Bělík Tomáš 2012   U08 0 0 0
60 Hanzal Martin 2012 - U08 0 0 0
61 Ližbetin Peter 2012   U08 0 0 0
62 Märzová Karin 2012   U08 0 0 0
63 Musilová Barbora 2012   U08 0 0 0
64 Němeček Oliver 2012   U08 0 0 0
65 Schöberl Tomáš 2012   U08 0 0 0
66 Turek Karel 2012   U08 0 0 0
67 Vačkářová Vendula 2012   U08 0 0 0
68 Bendová Karolína 2011   U08 0 0 0
69 Fišer Sebastian Petr 2011 - U08 0 0 0
70 Krejčí Dárius 2011   U08 0 0 0
71 Kupcová Klára 2011   U08 0 0 0
72 Kvasničák Adam 2011   U08 0 0 0
73 Scheichl Vojtěch 2011 - U08 0 0 0
74 Šrámková Anička 2011   U08 0 0 0
75 Tauber Jan 2011   U08 0 0 0
76 Zoubek Jindřich 2011   U08 0 0 0
77 Dvořák Leoš 2010   U10 0 0 0
78 Karvánek Šimon 2010   U10 0 0 0
79 Kastner Matěj 2010 - U10 0 0 0
80 Klíma Matěj 2010 - U10 0 0 0
81 Kurzová Marie 2010   U10 0 0 0
82 Kvapilová Sára 2010   U10 0 0 0
83 Lakatoš Attila 2010   U10 0 0 0
84 Melkesová Violeta 2010 - U10 0 0 0
85 Novotný Štěpán 2010 - U10 0 0 0
86 Rezek Adam 2010   U10 0 0 0
87 Šupka Tobiáš 2010 - U10 0 0 0
88 Váňa Lukáš 2010   U10 0 0 0
89 Bendová Julie 2009   U10 0 0 0
90 Doseděl Jan 2009 - U10 0 0 0
91 Jarčevský Adam 2009 - U10 0 0 0
92 Jarčevský Daniel 2009 - U10 0 0 0
93 Král Jan 2009 - U10 0 0 0
94 Matoušek Libor 2009 - U10 0 0 0
95 Nováková Veronika 2009 - U10 0 0 0
96 Šperlingová Johana 2009   U10 0 0 0
97 Štěpáník Jakub 2009   U10 0 0 0
98 Valenta Martin 2009 - U10 0 0 0
99 Veselá Kristýna 2009 - U10 0 0 0
100 Horejš Marek 2008 - U12 0 0 0
101 Kastnerová Magdaléna 2008 - U12 0 0 0
102 Král Jiří 2008   U12 0 0 0
103 Kubát Matěj 2008 - U12 0 0 0
104 Kubát Šimon 2008 - U12 0 0 0
105 Petrů Daniel 2008 - U12 0 0 0
106 Švejda Vítězslav 2008 - U12 0 0 0
107 Veselý Matěj 2008 - U12 0 0 0
108 Domingues Christopher 2007 - U12 0 0 0
109 Dumyshynets Nazar 2007   U12 0 0 0
110 Filip Radek 2007 - U12 0 0 0
111 Hanzlík Petr 2007 5 U12 0 0 0
112 Melkes Matyáš 2007 - U12 0 0 0
113 Říčař David 2007 5 U12 0 0 0
114 Semrádová Evelyna Anežka 2007 5 U12 0 0 0
115 Hájek Arthur Jakub 2006 - U14 0 0 0
116 Míka Tomáš 2006 5 U14 0 0 0
117 Šupka Matyáš 2006 - U14 0 0 0
118 Zach Vojtěch 2006 5 U14 0 0 0
119 Calta Jakub 2005 5 U14 0 0 0
120 Dřevikovský Jan 2005 5 U14 0 0 0
121 Hrádek Aleš 2005 - U14 0 0 0
122 Zemen Antonín 2005 - U14 0 0 0
123 Reindl Jiří 2004 5 U16 0 0 0
124 Čondlová Lucie 2002 5 U16 0 0 0
125 Bauerová Anna 2001 5 U18 0 0 0
126 Marhoun Lukáš 2000 5 U20 0 0 0

 

 Žáci navštěvující šachové kroužky ve školním roce 2019/2020 - stav k 5.9.2019

Č. Jméno žáka Ročník
1 Babka Filip 2010
2 Bečvář Marek 2010
3 Beran Jakub 2012
4 Bílek Kryštof  2012
5 Blažek Vojtěch 2011
6 Blumentritt Albert 2012
7 Borovková Eliška 2012
8 Borový Filip  2011
9 Brossaud Thomas 2011
10 Bruce Jan 2012
11 Břicháček Radim 2009
12 Cvetková Markéta 2011
13 Dědičová Anita 2012
14 Diviš Tomáš 2008
15 Engelová Anna  2011
16 Engelová Helena  2012
17 Grant David 2013
18 Hanzal Matyáš 2010
19 Heřman Jan 2012
20 Hlaváč Šimon 2010
21 Hlavica Jiří 2010
22 Honner Ondřej 2012
23 Hošek David 2010
24 Houdek Jan Mikuláš 2012
25 Hrádek Matěj 2009
26 Humpál Dominik  2009
27 Chalušová Kateřina 2010
28 Chládek Jakub 2010
29 Janáková Klaudie 2011
30 Jindrová Justýna  2011
31 Kabourková Elena 2012
32 Kadlec Jakub 2012
33 Kamiš Svatopluk  2011
34 Kaňková Tereza 2012
35 Karvánek Šimon 2010
36 Koblenc Patrik 2010
37 Kölbl Šimon 2010
38 Krejčí Matěj  2011
39 Kristl Tomáš 2013
40 Křesťan Dominik 2008
41 Kudláček Jiří 2011
42 Kuliš Jakub 2010
43 Lapka Adam  2012
44 Marek Jáchym 2011
45 Marholtová Kateřina 2011
46 Masopust Ondřej  2011
47 Matějková Kateřina 2008
48 Mráz Stanislav 2011
49 Novák Jan 2008
50 Novotný Hynek 2008
51 Panova Sasha 2010
52 Petrák Jan 2012
53 Petrlík Filip 2009
54 Petrželka Hynek 2012
55 Pinkava Ondřej Sebstian  2012
56 Podlaha Denis  2011
57 Polák Alex 2008
58 Poláková Dominika 2012
59 Porcal Martin 2011
60 Prokop Jan Štěpán 2012
61 Provázková Sofie 2012
62 Rak Matyáš 2009
63 Reiser Alois 2009
64 Rossi Marko de 2012
65 Rousek Milan  2012
66 Říha Josef 2013
67 Říhová Emma 2010
68 Sedláček Jaroslav 2008
69 Schandl Viktor 2010
70 Smolík Petr  2011
71 Stárek Sebastian 2012
72 Stehlík Daniel  2011
73 Strnad Jindřich 2010
74 Syrovátka Jáchym 2011
75 Šandera Jakub 2008
76 Šíma Karel 2011
77 Šimeček Radim 2013
78 Šimon Diviš      2011
79 Šindelář Alan 2010
80 Šiška Ondřej 2012
81 Šmejkal Adam  2012
82 Špinar Zdeněk 2009
83 Šťastný Adam Dominik 2011
84 Šturma Ondřej 2012
85 Tichá Viktorie  2011
86 Tichý Tomáš 2011
87 Truhlář Jan 2012
88 Vacek Kristián 2013
89 Vačlena Matěj 2008
90 Vejsada Ondřej 2010
91 Vondrák Andrej 2011

 

 


Nejbližší akce

2.Velká cena Jihočeského kraje (23. listopad)

Velká cena se hraje v Českých Budějovicích. Prosíme všechny zájemce o účast v turnaji, aby se přihlásili do [...]

podrobnosti

1.divize 3.kolo (24. listopad)

3.divize 4.kolo (30. listopad)

2.divize 4.kolo (01. prosinec)

1.liga mládeže 4. a 5.kolo (07. prosinec)

3.divize 5.kolo (07. prosinec)

Konflikt s 2.Velkou cenou Jihočeského kraje.

podrobnosti

1.divize 4.kolo (08. prosinec)

1.divize 2.kolo (14. prosinec)

Tento zápas jsme si přeložili z původního termínu.

podrobnosti

2.divize 5.kolo (15. prosinec)

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK