Žáci šachové univerzity

 

Registrovaní žáci u ŠSČR - stav k 30.květnu 2018

Č. Jméno Narozen VT Kategorie Elo FIDE Elo ČR Elo rapid
1 Nagy Ladislav 2003 1 U16 1996  1977  1794 
2 Kaňka Matěj 2000 1 U20 1905  1913  1684 
3 Placer Sebastian 2004 2 U16 1868  1888  1768 
4 Štěch Pavel 1998 2 U23 1766  1780  1709 
5 Vokurka Michal 1998 2 U23 1642  1635  1567 
6 Pavlíček Adam 1999 2 U20 1625  1636  1452 
7 Sýkora Vojtěch 2001 2 U18 1614  1631  1651 
8 Sýkora Tomáš 2003 3 U16 1540  1450  1529 
9 Zeman Lukáš 2001 3 U18 1505  1446  1437 
10 Nuc Kryštof 2000 2 U20 1474  1445  1440 
11 Chval Zdeněk 2005 2 U14 1360  1619  1457 
12 Švejda Karel 2006 3 U14 1239  1532  1343 
13 Nagyová Daniela 2006 3 U14 1238  1275  1465 
14 Havelková Beáta 2007 3 U12 1100  1292  1281 
15 Žondecká Alexandra 2002 4 U18 1017  1074  1098 
16 Talíř Milan 1997 3 U23 1481  1481 
17 Punčochář Michal 1995 3 U23 1463  1429 
18 Míka Jiří 2001 3 U18 1440  1482 
19 Sak Bohumil 2002 3 U18 1269  1269 
20 Augustin Martin 1999 3 U20 1252  1252 
21 Štěpán Samuel 2003 3 U16 1250  1289 
22 Gráf Martin 2000 3 U20 1250  1250 
23 Augustin Petr 2002 3 U18 1246  1229 
24 Sirotek Matyáš 2004 4 U16 1243  1177 
25 Reiter Jakub Filip 2001 3 U18 1240  1250 
26 Punčochářová Jitka 1998 3 U23 1233  1281 
27 Čermáková Laura 2006 4 U14 1156  1110 
28 Strnadová Tereza 2001 4 U18 1119  1119 
29 Pekárek Lukáš 2002 4 U18 1101  1080 
30 Pešta Vojtěch 2004 4 U16 1100  1110 
31 Petrželka Lukáš 2001 4 U18 1100  1100 
32 Koška Jan 2004 4 U16 1100  1100 
33 Roženská Bojana 2004 4 U16 1100  1100 
34 Peštová Kristýna 2002 4 U18 1100  1094 
35 Janků Roman 2001 4 U18 1100  1090 
36 Kaisler Lukáš 2004 4 U16 1100  1066 
37 Brom Jan 2003 4 U16 1095  1100 
38 Jesenič Martin 2000 4 U20 1083  1102 
39 Smola David 2007 - U12 1080  1080 
40 Tůma Hugo 2008 4 U12 1039  1118 
41 Předota Vít 2005 - U14 1059 
42 Rousek Pavel 2004 5 U16 1032 
43 Postl František 2007 - U12 1028 
44 Smola Jan 2007 - U12 1007 
45 Altmann Richard 2008 - U12
46 Marhoun Lukáš 2000 5 U20
47 Bauerová Anna 2001 5 U18
48 Čondlová Lucie 2002 5 U18
49 Reindl Jiří 2004 5 U16
50 Calta Jakub 2005 5 U14
51 Dřevikovský Jan 2005 5 U14
52 Horejš Jakub 2005 - U14
53 Hrádek Aleš 2005 - U14
54 Zemen Antonín 2005 - U14
55 Hájek Arthur Jakub 2006 - U14
56 Míka Tomáš 2006 5 U14
57 Šupka Matyáš 2006 - U14
58 Zach Vojtěch 2006 5 U14
59 Bruce Jakub William 2007 - U12
60 Domingues Christopher 2007 - U12
61 Filip Radek 2007 - U12
62 Hanzlík Petr 2007 5 U12
63 Melkes Matyáš 2007 - U12
64 Říčař David 2007 5 U12
65 Semrádová Evelyna Anežka 2007 5 U12
66 Bajgar Matěj 2008 - U12
67 Horejš Marek 2008 - U12
68 Kastnerová Magdaléna 2008 - U12
69 Král Jiří 2008   U12
70 Kubát Matěj 2008 - U12
71 Kubát Šimon 2008 - U12
72 Petrů Daniel 2008 - U12
73 Švejda Vítězslav 2008 - U12
74 Veselý Matěj 2008 - U12
75 Doseděl Jan 2009 - U10
76 Hanuš Jaroslav 2009 - U10
77 Jarčevský Adam 2009 - U10
78 Jarčevský Daniel 2009 - U10
79 Král Jan 2009 - U10
80 Labik Adam 2009 - U10
81 Matoušek Libor 2009 - U10
82 Nováková Veronika 2009 - U10
83 Valenta Martin 2009 - U10
84 Veselá Kristýna 2009 - U10
85 Kastner Matěj 2010 - U10
86 Klíma Matěj 2010 - U10
87 Melkesová Violeta 2010 - U10
88 Novotný Štěpán 2010 - U10
89 Šupka Tobiáš 2010 - U10
90 Fišer Sebastian Petr 2011 - U8
91 Hanzal Martin 2012   U8

 

 Žáci navštěvující šachové kroužky ve školním roce 2017/2018

Č. Jméno žáka Ročník
1 Agatenko Timurs  2010
2 Babka Martin 2009
3 Bečvář Marek 2010
4 Beneš Tomáš 2010
5 Beníšek Jan 2009
6 Bílková Viktorie 2005
7 Biskupová Klára 2010
8 Blažek Vojtěch  2011
9 Boušek Vojtěch 2008
10 Brunclík Jan  2011
11 Břicháček Radim 2009
12 Cirhanová Jana 2006
13 Červák Jan 2009
14 Červený Jakub 2009
15 Diviš Tomáš 2008
16 Dolejš Dominik 2008
17 Dvořák Leoš 2010
18 Engelová Anna  2011
19 Fedorenko Fedor 2010
20 Feferle Matěj 2008
21 Hakl Lucie Gitta  2011
22 Hamerský Matěj 2010
23 Hanzal Eduard 2007
24 Hanzal Matyáš 2010
25 Hladík František 2008
26 Hlaváč Šimon 2010
27 Hlaváčová Stela  2011
28 Hlavica Jiří 2010
29 Holeček Václav 2007
30 Hornát Ondřej 2009
31 Hrádek Matěj 2009
32 Hrubešová Sandra 2009
33 Hucek Jan 2010
34 Humpál Dominik 2009
35 Chládek Petr 2010
36 Chrdle Tomáš 2007
37 Janoušek Filip André 2008
38 Jílková Kateřina 2007
39 Jindra Jakub 2005
40 Jirák Richard  2009
41 Jung Petr  2009
42 Karvánek Šimon 2010
43 Koblenc Patrik  2010
44 Kocmich Sebastian 2008
45 Kočerová Eliška 2007
46 Kölbl Šimon  2010
47 Kollman Matěj 2010
48 Kopáčková Daniela  2011
49 Kouba Martin  2010
50 Kozlová Tereza 2009
51 Králík Jan 2010
52 Kramár Kryštof  2010
53 Křesťan Dominik 2008
54 Kubal Michal 2010
55 Kubát Michal  2011
56 Kubla Amélie 2009
57 Kuželová Kateřina 2010
58 Kvapilová Sára  2010
59 Lagron Antonín 2008
60 Lagronová Lucie  2011
61 Liška Jakub 2009
62 Lustová Ráchel 2005
63 Matějková Kateřina 2008
64 Matoušek Libor 2009
65 Matuš Tomáš  2010
66 Myshko Alexej 2010
67 Němec Marek  2009
68 Novák Jan 2008
69 Novák Radim 2010
70 Novotná Renata 2011
71 Novotný Daniel  2011
72 Novotný Hynek 2008
73 Pelikán Ondřej 2007
74 Petrlík Filip 2009
75 Plecer Adam 2010
76 Polák Alex 2008
77 Profant Antonín 2007
78 Procházková Adriana  2011
79 Pytel Petr 2010
80 Rezek Adam  2010
81 Rybák Tomáš 2007
82 Řehovský Jan 2008
83 Říhová Emma 2010
84 Sedláček Jaroslav 2008
85 Sedláček Vít 2009
86 Schandl Viktor  2010
87 Schánil Matěj 2008
88 Scheichl Michal 2009
89 Scheichl Vojtěch  2011
90 Skvrna Martin  2007
91 Soukup Jiří 2010
92 Strnad Jindřich 2010
93 Sukdol Filip 2008
94 Sukdol Ondřej 2003
95 Šafář Martin 2010
96 Šandera Jakub 2008
97 Šíma Karel  2011
98 Šindelář Alan 2010
99 Šperlingová Johana 2009
100 Špinar Zdeněk 2009
101 Šteier Filip 2008
102 Tájek Jan 2010
103 Tájek Pavel 2009
104 Tašner Patrik  2011
105 Tymková Laura  2011
106 Tupý Filip  2010
107 Tupý Václav  2009
108 Vačlena Matěj 2008
109 Vambera Martin 2008
110 Vaněk Julián 2009
111 Vašků Jan 2006
112 Vaverka Mikuláš 2010
113 Vender Matěj 2005
114 Vlčková Nela 2009
115 Vojvodík Viktor 2010
116 Vrchotický František 2010
117 Vurm Filip 2008
118 Wipplinger Karel 2010
119 Zach Jakub  2011
120 Zeman Larah  2010
121 Zemanová Stella 2010

 


Nejbližší akce

2.divize 3.kolo (18. listopad)

Hrajeme doma s TJ Slovanem Jindřichův Hradec B

podrobnosti

3.divize 3.kolo (24. listopad)

QCC D hraje venku se Spartakem Kaplice B, QCC E hraje doma s ŠA VŠTE D, QCC F hraje venku s Royalem ČB B.

podrobnosti

1.divize 3.kolo (25. listopad)

Hrajeme doma se Strakonicemi B

podrobnosti

2.Velká cena Jihočeského kraje (01. prosinec)

Hraje se opět v Českých Budějovicích. Podrobnosti naleznete v propozicích zde. Budeme se přihlašovat opět najed [...]

podrobnosti

2.divize 4.kolo (02. prosinec)

Hrajeme venku s Blanským lesem.

podrobnosti

1.liga mládeže 4.-5.kolo (08. prosinec)

1.divize 4.kolo (09. prosinec)

Hrajeme venku s ŠA VŠTE B

podrobnosti

3.divize 4.kolo (15. prosinec)

QCC D hraje doma s ŠA VŠTE E, QCC E hraje venku s Royalem ČB C, QCC F hraje doma s ŠA VŠTE D.

podrobnosti

2.divize 5.kolo (16. prosinec)

Hrajeme doma s ŠA VŠTE C.

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 E.ON ČEVAK