Statistika projektu Learning Chess

 

Ratingy a počet řešených úloh v taktice dětí zapojených do projektu Learning Chess.
V tabulce jsou táké znázorněny změny hodnot oproti poslednímu datu zveřejnění, aby měli rodiče přehled o aktivitě žáků v daném období.

 

Aktuální stav k 7.6.2020 (změna od data 12.5.2020)

Poř. Jméno Rating Změna Taktika Změna
1 Chval Zdeněk 1800  maximum 5226 599
2 Předota Vít 1800  maximum 11738 3382
3 Placer Sebastian 1780   695  
4 Čermáková Laura 1767   733  
5 Švejda Karel 1723 5 1045 30
6 Smola David 1703   1268 50
7 Smola Jan 1633   1823 25
8 Nagyová Daniela 1591   380 30
9 Fišer Sebastian Petr 1505 3 2203  
10 Bajgar Matěj 1446   1685  
11 Tůma Hugo 1396   0  
12 Turek Karel 1375   578  
13 Bruce Jakub William 1357   104  
14 Zoubek Jindřich 1325 13 1259 10
15 Lakatoš Attila 1311   430  
16 Schöberl Matěj 1307   1487  
17 Břešťák Pavel 1305 24 1714  
18 Pešek Petr 1265 8 1385 110
19 Horejš Jakub 1255   0  
20 Krejčí Dárius 1236 10 35  
21 Novák Radim 1182   0  
22 Havelková Kamila 1171 8 40  
23 Labik Adam 1150   0  
24 Melkesová Violeta 1144   195  
25 Pavlíček Matěj 1143   0  
26 Melkes Matyáš 1137   795  
27 Havelka Aleš 1136   0  
28 Tauber Jan 1136   390 10
29 Scheichl Vojtěch 1132   335  
30 Vojvodík Viktor 1131 -2 1275 90
31 Pavlíček Adam 1124   0  
32 Gregor Alexandr 1120   630  
33 Dvořák Leoš 1109   0  
34 Koblenc Patrik 1106   0  
35 Sedláček Jindřich   1092   55  
36 Märzová Karin 1091   175  
37 Rybák Tomáš    1084   40  
38 Král Jiří 1082   0  
39 Havelková Beáta 1080   0  
40 Humpál Dominik 1075   0  
41 Karvánek Šimon 1067   130 5
42 Novotný Hynek 1065   15  
43 Němeček Oliver 1064   90  
44 Horejš Marek 1063   0  
45 Heřman Jan 1048 19 75 25
46 Devarajan Elizabeth Lillian  1047   20  
47 Kiml František Kryštof 1046 20 20 10
48 Ližbetin Peter 1043 3 5  
49 Plecer Adam 1040   160  
50 Nagy Ladislav 1040   0  
51 Špinar Zdeněk 1040   5  
52 Musilová Barbora 1039 1 0  
53 Kurzová Marie 1037   60  
54 Sedláček Jaroslav  1037   0  
55 Petrů Daniel 1035   0  
56 Blumentritt Albert 1034   45  
57 Porcal Martin 1034   0  
58 Vojvodíková Soňa 1034 -5 365 35
59 Kysnar František 1033   225  
60 Bělík Tomáš 1033   0  
61 Štěch Pavel 1032   0  
62 Doseděl Jan 1030   0  
63 Šimek Vít 1026   0  
64 Brdek Hanuš 1024   0  
65 Šiška Ondřej 1024 9 75 55
66 Novák Jan       1024   0  
67 Vrzala Šimon 1022   410  
68 Jaškanič Jakub 1021   20 20
69 Šindelář Alan 1021   275  
70 Kuntošová Linda 1021   0  
71 Klíma Oldřich 1020   0  
72 Kadlec Jakub 1020   5  
73 Bendová Julie 1020   0  
74 Valenta Martin 1017   60  
75 Váňa Lukáš 1016   0  
76 Bruce Jan Gregor 1016   0  
77 Polák Alex         1015   0  
78 Veselá Kristýna 1013   0  
79 Rezek Adam 1011   0  
80 Rauch Filip        1011   0  
81 Beníček Matyáš 1010   0  
82 Břicháček Radim 1010   0  
83 Bukač František 1010   10  
84 Bukač Vojtěch 1010   0  
85 Kozlová Tereza      1010   0  
86 Svítil Adam Bedřich 1009   0  
87 Kamiš Svatopluk 1009   0  
88 Hanzal Eduard   1008   0  
89 Schöberl Tomáš 1005   0  
90 Princ Vojtěch 1004   0  
91 Šperlingová Johana 1002   0  
92 Hanzal Matyáš        1002   0  
93 Strnad Jindřich 1001   0  
94 Kaňka Matěj 1000   0  
95 Král Jan 1000   0  
96 Hanzal Martin 1000   0  
97 Dumyshynets Nazar 1000   0  
98 Nejdlová Tereza 1000   0  
99 Nejdl Jan 1000   0  
100 Kvasničák Adam 1000   0  
101 Procházka Ondřej 1000   0  
102 Bendová Karolína 1000   0  
103 Kvapilová Sára 1000   0  
104 Vačkářová Vendula 1000   0  
105 Marek Jáchym 1000   0  
106 Fux Josef 1000   0  
107 Fux Mikuláš 1000   0  
108 Chládek Jakub 1000   0  
109 Provázková Sofie 1000   0  
110 Prokop Jan Štěpán 1000   0  
111 Lapka Adam 1000   0  
112 Kupcová Klára 1000   0  
113 Bílek Kryštof 1000   0  
114 Šrámková Anna 1000   0  
115 Dušek Martin          1000   0  
116 Petrlík Filip              1000   0  
117 Obořilová Natalia        1000   0  
118 Diviš Tomáš          1000   0  
119 Hájek Tadeáš         1000   0  
120 Křesťan Dominik   1000   0  
121 Marko Daria        1000   0  
122 Matějková Kateřina  1000   0  
123 Nosek Michal     1000   0  
124 Vlčková Nela     1000   0  
125 Hesoun Filip   1000   0  
126 Jelínek Šimon  1000   0  
127 Dolejš Dominik   1000   0  
128 Sedláček Vítek    1000   0  
129 Stejskalová Eva   1000   0  
130 Voráček David    1000   0  
131 Uher Lukáš     1000   0  
132 Vítek Filip     1000   0  
133 Cirhanová Jana   1000   0  
134 Stašek Adam   1000   0  

Nejbližší akce

Letní šachové soustředění (03. srpen - 16. srpen)

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK