Žebříček dosažených ratingů

 

Ratingy dětí, které jsou zapojené do projektu Learning Chess.

Aktuální stav k 30.5.2017

Poř. Jméno Rating
1 Placer Sebastian 1773
2 Předota Vít 1642
3 Šimůnek Jakub Šimon 1629
4 Chval Zdeněk 1597
5 Švejda Karel 1520
6 Bárta David 1482
7 Čermáková Laura 1468
8 Nagyová Daniela 1449
9 Postl František 1424
10 Tůma Hugo 1401
11 Smola David 1351
12 Smola Jan 1329
13 Sukdol Ondřej 1304
14 Garabik Marek 1304
15 Jarčevský Adam 1185
16 Novák Radim 1155
17 Jarčevský Daniel 1154
18 Bruce Jakub William 1142
19 Steier Filip 1130
20 Šupka Matyáš 1129
21 Vambera Martin 1126
22 Pavlíček Adam 1124
23 Cinková Vicky 1113
24 Šimůnek Tobias 1111
25 Nováková Veronika 1095
26 Rybák Tomáš    1084
27 Král Jiří 1082
28 Hladík František 1082
29 Boušek Vojtěch 1071
30 Havelková Beáta 1069
31 Míka Tomáš 1066
32 Schánil Matěj 1066
33 Klíma Matěj 1065
34 Hanuš Jaroslav 1065
35 Humpál Dominik 1063
36 Hlaváč Šimon 1059
37 Novotný Štepán 1056
38 Šupka Tobiáš 1048
39 Kosmák Christian 1047
40 Štěch Pavel 1045
41 Novotný Hynek 1043
42 Domingues Christopher 1040
43 Sedláček Jaroslav  1037
44 Kocmich Sebastian 1037
45 Kononyuk Evelina 1036
46 Hanzlík Petr 1033
47 Kastnerová Magdaléna 1033
48 Špinar Zdeněk 1033
49 Horejš Jakub 1031
50 Kubal Michal 1030
51 Doseděl Jan 1028
52 Novák Jan       1024
53 Hrádek Matěj 1024
54 Veselý Matěj 1024
55 Cimini Krystian 1023
56 Kosmáková Dominika 1023
57 Hájek Arthur Jakub 1023
58 Altman Richard 1022
59 Říhová Emma 1021
60 Kuntošová Linda 1021
61 Valenta Martin 1020
62 Petrů Daniel 1019
63 Kaňka Matěj 1018
64 Janoušek Filip André 1017
65 Babka Martin 1016
66 Asatryan Manvel 1015
67 Scheichl Michal 1015
68 Polák Alex         1015
69 Červený Jakub 1014
70 Korec Jakub 1013
71 Tupý Václav 1012
72 Králík Jan 1011
73 Rauch Filip        1011
74 Melkes Matyáš 1010
75 Kozlová Tereza      1010
76 Feferle Matěj 1010
77 Botko Patrik 1010
78 Cimini Giorgio 1008
79 Hanzal Eduard   1008
80 Filip Radek 1008
81 Liška Jakub 1008
82 Maňhal David 1007
83 Lagron Antonín 1006
84 Šindelář Alan 1006
85 Labik Adam 1006
86 Hornát Ondřej 1006
87 Nagy Ladislav 1005
88 Puchyngerová Natálie 1005
89 Wipplinger Karel 1005
90 Sedláček Jindřich   1003
91 Král Jan 1002
92 Hrubešová Sandra 1002
93 Hanzal Matyáš        1002
94 Břicháček Radim 1002
95 Kubát Šimon 1002
96 Šperlingová Johana 1002
97 Strnad Jindřich 1001
98 Jindra Jakub 1000
99 Bílková Viktorie 1000
100 Beníšek Jan 1000
101 Dědič Kryštof 1000
102 Jech Marek 1000
103 Malý Jakub 1000
104 Beneš Tomáš 1000
105 Holbová Linda 1000
106 Holbová Nicol 1000
107 Kubla Amelie 1000
108 Plecer Adam 1000
109 Truhlář Martin 1000
110 Dudčenková Anastasie 1000
111 Houzim David 1000
112 Chládek Petr 1000
113 Říhová Lucie 1000
114 Vitoňová Linda Michaela 1000
115 Dušek Martin          1000
116 Petrlík Filip              1000
117 Obořilová Natalia        1000
118 Diviš Tomáš          1000
119 Hájek Tadeáš         1000
120 Křesťan Dominik   1000
121 Marko Daria        1000
122 Matějková Kateřina  1000
123 Nosek Michal     1000
124 Vlčková Nela     1000
125 Hesoun Filip   1000
126 Jelínek Šimon  1000
127 Dolejš Dominik   1000
128 Sedláček Vítek    1000
129 Stejskalová Eva   1000
130 Voráček David    1000
131 Uher Lukáš     1000
132 Vítek Filip     1000
133 Cirhanová Jana   1000
134 Stašek Adam   1000
135 Novotný Petr 1000
136 Stehlík Nicolas Jan 1000
137 Metelec David 1000
138 Bajgar Hugo 1000
139 Bajgar Matěj 1000
140 Červák Jan 1000
141 Chval Matyáš 1000
142 Kastner Matěj 1000
143 Meisl Petra 1000
144 Meisl Christine 1000
145 Horejš Marek 1000
146 Kubát Matěj 1000
147 Profant Antonín 1000
148 Švejda Vítězslav 1000

 


Nejbližší akce

Mládí CUP Tábor 2017 (28. září - 30. září)

Informace o turnaji včetně propozic naleznete zde

podrobnosti

3.divize 1.kolo (07. říjen)

Všechny týmy hrají doma (gymnázium Jírovcova od 10:00) : QCC ČB D - ŠACHklub Písek C; QCC ČB E - VŠTE ČB F; [...]

podrobnosti

1.divize 1.kolo (08. říjen)

Hrajeme doma s DDM Písek B.

podrobnosti

2.divize 1.kolo (14. říjen)

Hrajeme doma s ČZ Strakonice C.

podrobnosti

Soustředění KTCM (15. říjen)

Soustředění KTCM se uskuteční ve Veselí nad Lužnicí.

podrobnosti

Mistrovství Čech mládeže kategorie U12 - U16 (20. říjen - 28. říjen)

Mistrovství Čech mládeže 2017 v kategoriích U12 - U16, jedeme do Harrachova, odjíždíme už v pátek 20.10.

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 E.ON ČEVAK