Statistika projektu Learning Chess

 

Ratingy a počet řešených úloh v taktice dětí zapojených do projektu Learning Chess.
V tabulce jsou táké znázorněny změny hodnot oproti poslednímu datu zveřejnění, aby měli rodiče přehled o aktivitě žáků v daném období.

 

Aktuální stav k 4.2.2020 (změna od data 1.1.2020)

Poř. Jméno Rating Změna Taktika Změna
1 Chval Zdeněk 1800  maximum 2949 845
2 Placer Sebastian 1779   615  
3 Předota Vít 1778 7 280 30
4 Čermáková Laura 1738 214 488 95
5 Švejda Karel 1632 3 855 35
6 Smola David 1578 11 603 175
7 Nagyová Daniela 1526   265  
8 Fišer Sebastian Petr 1487 3 2023  
9 Bajgar Matěj 1446 8 1620 205
10 Tůma Hugo 1396   0  
11 Turek Karel 1354 4 533  
12 Bruce Jakub William 1330   89  
13 Smola Jan 1315   1613 420
14 Lakatoš Attila 1311   430  
15 Horejš Jakub 1255   0  
16 Zoubek Jindřich 1245 55 1044 105
17 Pešek Petr 1241 8 1000 35
18 Břešťák Pavel 1212   1415 35
19 Schöberl Matěj 1199 24 1362 15
20 Novák Radim 1182   0  
21 Havelková Kamila 1154   30  
22 Labik Adam 1150   0  
23 Krejčí Dárius 1150 25 5  
24 Pavlíček Matěj 1143 143 0  
25 Scheichl Vojtěch 1139   325  
26 Vojvodík Viktor 1138 14 965 110
27 Havelka Aleš 1136   0  
28 Pavlíček Adam 1124   0  
29 Melkes Matyáš 1108 11 650 25
30 Dvořák Leoš 1107   0  
31 Koblenc Patrik 1106   0  
32 Sedláček Jindřich   1092   55  
33 Märzová Karin 1088   175  
34 Melkesová Violeta 1086 5 190  
35 Rybák Tomáš    1084   40  
36 Král Jiří 1082   0  
37 Havelková Beáta 1080   0  
38 Humpál Dominik 1075   0  
39 Karvánek Šimon 1067   125  
40 Novotný Hynek 1065   15  
41 Němeček Oliver 1064 15 55 30
42 Horejš Marek 1063   0  
43 Tauber Jan 1062   300  
44 Ližbetin Peter 1047   0  
45 Plecer Adam 1040   160  
46 Nagy Ladislav 1040   0  
47 Vojvodíková Soňa 1038 9 210 70
48 Špinar Zdeněk 1037   5  
49 Sedláček Jaroslav  1037   0  
50 Petrů Daniel 1035   0  
51 Bělík Tomáš 1033   0  
52 Štěch Pavel 1032   0  
53 Musilová Barbora 1032   0  
54 Doseděl Jan 1030   0  
55 Gregor Alexandr 1028   555 15
56 Porcal Martin 1025   0  
57 Novák Jan       1024   0  
58 Šindelář Alan 1021   275  
59 Kuntošová Linda 1021   0  
60 Vrzala Šimon 1020   375 50
61 Kadlec Jakub 1020   5  
62 Bendová Julie 1018 10 0  
63 Valenta Martin 1017   60  
64 Váňa Lukáš 1016   0  
65 Polák Alex         1015   0  
66 Veselá Kristýna 1013   0  
67 Rezek Adam 1011   0  
68 Rauch Filip        1011   0  
69 Klíma Oldřich 1010   0  
70 Beníček Matyáš 1010   0  
71 Břicháček Radim 1010   0  
72 Kozlová Tereza      1010   0  
73 Svítil Adam Bedřich 1009   0  
74 Hanzal Eduard   1008   0  
75 Šimek Vít 1007 2 0  
76 Schöberl Tomáš 1005   0  
77 Šperlingová Johana 1002   0  
78 Hanzal Matyáš        1002   0  
79 Blumentritt Albert 1001 1 0  
80 Strnad Jindřich 1001   0  
81 Kaňka Matěj 1000   0  
82 Král Jan 1000   0  
83 Hanzal Martin 1000   0  
84 Dumyshynets Nazar 1000   0  
85 Nejdlová Tereza 1000   0  
86 Nejdl Jan 1000   0  
87 Kvasničák Adam 1000   0  
88 Procházka Ondřej 1000   0  
89 Devarajan Elizabeth Lillian 1000   0  
90 Kvapilová Sára 1000   0  
91 Vačkářová Vendula 1000   0  
92 Marek Jáchym 1000   0  
93 Princ Vojtěch 1000   0  
94 Chládek Jakub 1000   0  
95 Provázková Sofie 1000   0  
96 Kurzová Marie 1000   0  
97 Kamiš Svatopluk 1000   0  
98 Lapka Adam 1000   0  
99 Kupcová Klára 1000   0  
100 Bendová Karolína 1000   0  
101 Bílek Kryštof 1000   0  
102 Šrámková Anna 1000   0  
103 Dušek Martin          1000   0  
104 Petrlík Filip              1000   0  
105 Obořilová Natalia        1000   0  
106 Diviš Tomáš          1000   0  
107 Hájek Tadeáš         1000   0  
108 Křesťan Dominik   1000   0  
109 Marko Daria        1000   0  
110 Matějková Kateřina  1000   0  
111 Nosek Michal     1000   0  
112 Vlčková Nela     1000   0  
113 Hesoun Filip   1000   0  
114 Jelínek Šimon  1000   0  
115 Dolejš Dominik   1000   0  
116 Sedláček Vítek    1000   0  
117 Stejskalová Eva   1000   0  
118 Voráček David    1000   0  
119 Uher Lukáš     1000   0  
120 Vítek Filip     1000   0  
121 Cirhanová Jana   1000   0  
122 Stašek Adam   1000   0  

 

 

 


Nejbližší akce

Krajské kolo Přeboru škol 2020 (19. únor)

Krajské kolo Přeboru škol v roce 2020 pořádá opět naše šachová univerzita. Turnaj se uskuteční ve středu 19 [...]

podrobnosti

Open QCC České Budějovice (20. únor - 27. únor)

Tradiční turnaj v praktickém šachu

podrobnosti

2.divize 9.kolo (2.kolo nadstavby) (29. únor)

Zápas byl po dohodě kapitánů obou týmú přeložen na toto datum.

podrobnosti

1.divize 9.kolo (01. březen)

MČR mládeže v praktickém šachu U10 - U16 (07. březen - 14. březen)

Turnaje jednotlivců.

podrobnosti

3.divize 10.kolo (07. březen)

2.divize 10.kolo (3.kolo nadstavby) (15. březen)

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK