Žebříček dosažených ratingů

Ratingy dětí, které jsou zapojené do projektu Learning Chess.

Aktuální stav k 25.5.2018

Poř. Jméno Rating
1 Chval Zdeněk 1800
2 Předota Vít 1800
3 Placer Sebastian 1782
4 Švejda Karel 1597
5 Postl František 1568
6 Nagyová Daniela 1511
7 Čermáková Laura 1510
8 Smola David 1484
9 Tůma Hugo 1411
10 Smola Jan 1406
11 Jarčevský Adam 1330
12 Sukdol Ondřej 1329
13 Bruce Jakub William 1307
14 Bajgar Matěj 1297
15 Horejš Jakub 1268
16 Novák Radim 1201
17 Jarčevský Daniel 1192
18 Labik Adam 1150
19 Steier Filip 1138
20 Šupka Matyáš 1129
21 Vambera Martin 1126
22 Pavlíček Adam 1124
23 Vojvodík Viktor 1101
24 Fišer Sebastian Petr 1090
25 Rybák Tomáš    1084
26 Král Jiří 1082
27 Havelková Beáta 1080
28 Humpál Dominik 1075
29 Míka Tomáš 1071
30 Hanuš Jaroslav 1068
31 Horejš Marek 1063
32 Hlaváč Šimon 1059
33 Novotný Štepán 1056
34 Novotný Hynek 1055
35 Hucek Jan 1053
36 Koblenc Patrik 1049
37 Kosmák Christian 1047
38 Štěch Pavel 1045
39 Karvánek Šimon 1045
40 Nagy Ladislav 1040
41 Domingues Christopher 1040
42 Šupka Tobiáš 1039
43 Sedláček Jaroslav  1037
44 Kocmich Sebastian 1037
45 Petrů Daniel 1035
46 Hamerský Matěj 1035
47 Hanzlík Petr 1033
48 Říhová Emma 1033
49 Špinar Zdeněk 1033
50 Kubal Michal 1032
51 Doseděl Jan 1030
52 Scheichl Vojtěch 1025
53 Valenta Martin 1025
54 Novák Jan       1024
55 Hrádek Matěj 1024
56 Hájek Arthur Jakub 1023
57 Altman Richard 1022
58 Janoušek Filip André 1022
59 Kuntošová Linda 1021
60 Biskupová Klára 1020
61 Kaňka Matěj 1018
62 Hrádek Aleš 1016
63 Polák Alex         1015
64 Zeman Larah 1015
65 Červený Jakub 1014
66 Veselá Kristýna 1013
67 Hornát Ondřej 1013
68 Králík Jan 1011
69 Rauch Filip        1011
70 Melkes Matyáš 1010
71 Kozlová Tereza      1010
72 Feferle Matěj 1010
73 Břicháček Radim 1010
74 Anna Engelová 1010
75 Hanzal Eduard   1008
76 Filip Radek 1008
77 Šindelář Alan 1006
78 Tájek Pavel 1006
79 Wipplinger Karel 1005
80 Sedláček Jindřich   1003
81 Král Jan 1002
82 Hanzal Matyáš        1002
83 Kubát Šimon 1002
84 Šperlingová Johana 1002
85 Vrchotický František 1002
86 Strnad Jindřich 1001
87 Jindra Jakub 1000
88 Bílková Viktorie 1000
89 Kubla Amelie 1000
90 Plecer Adam 1000
91 Dušek Martin          1000
92 Petrlík Filip              1000
93 Obořilová Natalia        1000
94 Diviš Tomáš          1000
95 Hájek Tadeáš         1000
96 Křesťan Dominik   1000
97 Marko Daria        1000
98 Matějková Kateřina  1000
99 Nosek Michal     1000
100 Vlčková Nela     1000
101 Hesoun Filip   1000
102 Jelínek Šimon  1000
103 Dolejš Dominik   1000
104 Sedláček Vítek    1000
105 Stejskalová Eva   1000
106 Voráček David    1000
107 Uher Lukáš     1000
108 Vítek Filip     1000
109 Cirhanová Jana   1000
110 Stašek Adam   1000
111 Pytel Petr 1000
112 Schandl Viktor 1000
113 Kastner Matěj 1000
114 Soukup Jiří 1000
115 Myshko Alexej 1000
116 Vaněk Julián 1000
117 Vurm Filip 1000
118 Kubát Matěj 1000
119 Hlavica Jiří 1000
120 Dvořák Leoš 1000
121 Tájek Jan 1000

 


Nejbližší akce

Letní šachové soustředění (06. srpen - 19. srpen)

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 E.ON ČEVAK