Rozvrh šachových kroužků

 Definitivní rozvrh bude stanoven podle zájmu žáků na jednotlivých školách po 18.září 2018.
 

Školní rok 2018/2019 - 1.pololetí
 

Pondělí    
12:35 - 13:20
ZŠ a MŠ L.Kuby  začínající
14:10 - 14:55 ZŠ Pohůrecká  začínající
16:00 - 20:00 Gymnázium Jírovcova
tréninkový den
     
Úterý    
12:30 - 13:15
ZŠ a MŠ Kubatova   nepovinný předmět Šachy
14:00 - 14:45
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská    začínající
15:15 - 16:00
ZŠ Máj II začínající
16:10 - 16:55 ZŠ Máj I začínající *(* = předběžné)
     
Středa    
14:00 - 14:45
ZŠ a MŠ Nerudova
začínající
15:15 - 16:15
Gymnázium Jírovcova
pokročilí II
16:30 - 18:00
Gymnázium Jírovcova pokročilí I
     
     
Čtvrtek    
12:30 - 13:15 ZŠ a MŠ Kubatova nepovinný předmět Šachy
13:35 - 14:20
ZŠ a MŠ Kubatova
mírně pokročilí
15:00 - 15:45 ZŠ Emy Destinové
začínající *
16:00 - 17:15 Gymnázium Jírovcova pokročilí II *
     
Pátek    
12:30 - 13:30   CZŠ Rudolfovská
začínající
     
15:30 - 20:00   individuální tréninky 
     
 Učebny:    
   ZŠ a MŠ Kubatova šachová učebna č.8, 1.stupeň, 2.patro
   Gymnázium Jírovcova učebna č.102, třída 1.A 
   ZŠ a MŠ Nerudova učebna č.106, 2.B, přízemí
   ZŠ Máj II učebna č.21, pavilon 1, 2.patro
   CZŠ Rudolfovská učebna č. 116, třída 2.B, 1.patro 
   ZŠ a ZUŠ Bezdrevská učebna č.10, 1.stupeň, 1.patro 
   ZŠ a MŠ L.Kuby učebna 2.B, přízemí, nová budova 
   ZŠ Pohůrecká učebna č.121, 1.patro, třída 2.E, III.pavilon
  ZŠ Dukelská
učebna č., třída 5.C, 1.patro

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nejbližší akce

3.Velká cena Jihočeského kraje (26. leden)

3.Velká cena se uskuteční ve Veselí nad Lužnicí. Podrobné informace o turnaji naleznete v propozicích zde. Žák [...]

podrobnosti

2.divize 7.kolo (27. leden)

Hrajeme venku se Slovanem Jindřichův Hradec C.

podrobnosti

3.divize 6.kolo (02. únor)

QCC D hraje doma s ŠA VŠTE D, QCC E hraje venku s Royalem ČB B, QCC F hraje doma s Royalem ČB C..

podrobnosti

1.divize 7.kolo (03. únor)

Hrajeme doma s TJ Slovanem Jindřichovým Hradcem.

podrobnosti

Krajské kolo Přeboru škol (14. únor)

Bude se hrát v Kulturním domě Slávia ("Armáďáku"). Jsme pořadatelé této akce, podrobnosti ještě doplníme.

podrobnosti

3.divize 7.kolo (16. únor)

QCC D hraje venku s Royalem ČB C, QCC E hraje doma se Spartakem Kaplice B, QCC F hraje venku s ŠA VŠTE E.

podrobnosti

1.divize 8.kolo (17. únor)

Hrajeme venku s Tatranem Prachatice

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 E.ON ČEVAK