Teplice 2022 - krátké ohlédnutí

V létě naše mládež hrála několik zajímavých turnajů. Zkusíme se k nim krátce vrátit. Prvním z nich byl červnový turnaj v Teplicích.

 

 

 

 

Sezóna letních turnajů pro nás začala v polovině června na mezinárodním turnaji v Teplicích. Silné obsazení v čele s 23 velmistry zaručovalo, že uvidíme výborné hráče v akci a snad si i dobře zahrajeme.

Z naší sedmičlenné výpravy (Láďa Nagy, Sebík Placer, Kája Švejda, Saša Gregor, Fanda Postl z VŠTE a oba Zdendové Chvalové) byl v první polovině startovního pole pouze Láďa. Na turnaji jsme se snažili kombinovat šachovou přípravu s výpravami do bezprostředního okolí Teplic. Klukům se určitě nejvíce líbilo na přírodním koupališti Barbora, kromě toho jsme navštívili Krupku, botanickou zahradu, Doubravskou horu a prozkoumali zámecký park a lázeňské centrum Teplic.

V turnaji skončili nejlépe Láďa na 84. místě s 5 body a Sebík na 108. místě se 4,5 body. 3,5 bodu měli oba Zdeňkové (mladší 159., starší 169. místo) a 3 body Kája a Saša (193., resp. 197. místo). Za zmínku stojí, že Saša si připsal 88 a Kája dokonce 90 bodů do ela. Všichni kluci mohli být se svým výkonem spokojeni a do Teplic se zcela určitě v budoucnu zase vypravíme.

 

Foto: Zdeněk Chval

Teplice-Barbora.jpgTeplice-beh_do_vrchu.jpgTeplice-botanicka_zahrada.jpgTeplice-Doubravka_hora1.jpgTeplice-Doubravska_hora2.jpgTeplice-Krupka.jpgTeplice-Letna.jpgTeplice-Retenice.jpgTeplice-sokolovna.jpgTeplice-zamek.jpg

 


Nejbližší akce

Čertovské šachy (09. prosinec)

Tradiční turnaj dvojic v převlecích, maskách či kostýmech. Hraje se v Táboře.

podrobnosti

3divize 4kolo (09. prosinec)

Oba naše týmy hrají doma v naší nové klubovně od 10:00.

Tým E proti Spartaku Kaplice C

Tým F proti Počátkům

podrobnosti

1.divize 4.kolo (10. prosinec)

B-tým hraje venku se Slovanem Jindřichův Hradec

C-tým hraje doma s ČZ Strakonice B

podrobnosti

8.Velká cena Jihočeského kraje (16. prosinec)

Hraje se v Táboře

podrobnosti

2.divize 5.kolo (17. prosinec)

V 5.kole hrajeme venku s Olympií České Budějovice

podrobnosti

1.divize 5.kolo (07. leden)

B-tým hraje doma s Chess clubem Písek C

C-tým hraje venku se Slávií ČB

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK