Jsme remízoví králové v 1.divizi

V nejvyšší krajské soutěži družstev dospělých jsme tento ročník remízovými králi. V předposledním 10.kole jsme v neděli 24.března již popáté remízovali v zápase s Českým Krumlovem. V tomto směru již nemůžeme být dostiženi, protože další týmy mají na svém kontě maximálně tři remízy.

 

 

 

Já jsem se zápasu nezúčastnil, protože jsem byl v sobotu 23.března s dětmi na 4.Velké ceně v Písku a potřeboval jsem pokročit v přípravě semináře o koncovkách, který jsme pořádali další sobotu 30.března. Proto jen několik telegrafických zpráv ze zápasu.

Před zápasem došlo ke komplikaci s hrací místností. Domácí mi volali ve čtvrtek, že se zápas nemůže konat v jejich hrací místnosti v restauraci na Plešivci, protože její majitelka byla hospitalizována. Hosté proto zajistili náhradní hrací prostor v jídelně základní školy. Škola byla v centru Českého Krumlova a hosté nám zajistili parkování přímo u školy, za což jim děkujeme. V hracím prostoru byl klid, takže se hrálo dobře.

Jako první dohrál Matěj Kaňka, kterému se partie vůbec nevydařila, a rychle prohrál. Druhý dohrál Eda Nejdl, který remízoval. Partie také nevyšla Pavlovi Koubovi, který připsal naší druhou prohru. Rychle rozhodl partii i Pavel Hess, i když jeho soupeř ještě dlouho kladl odpor. Chválu jsem slyšel na výkony Ládi Nagye a Zdeňka Chvala ml., kteří vyhráli. Beátka Havelková přišla v partii o kvalitu a prohrála. Sebík Placer remízoval a tak konečné skóre zápasu bylo ŠK Český Krumlov – QCC České Budějovice 4:4.

 

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg


Nejbližší akce

Čertovské šachy (09. prosinec)

Tradiční turnaj dvojic v převlecích, maskách či kostýmech. Hraje se v Táboře.

podrobnosti

3divize 4kolo (09. prosinec)

Oba naše týmy hrají doma v naší nové klubovně od 10:00.

Tým E proti Spartaku Kaplice C

Tým F proti Počátkům

podrobnosti

1.divize 4.kolo (10. prosinec)

B-tým hraje venku se Slovanem Jindřichův Hradec

C-tým hraje doma s ČZ Strakonice B

podrobnosti

8.Velká cena Jihočeského kraje (16. prosinec)

Hraje se v Táboře

podrobnosti

2.divize 5.kolo (17. prosinec)

V 5.kole hrajeme venku s Olympií České Budějovice

podrobnosti

1.divize 5.kolo (07. leden)

B-tým hraje doma s Chess clubem Písek C

C-tým hraje venku se Slávií ČB

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK