Naše největší šachové úspěchy

Naší prioritou je především harmonický vývoj dětí a co největší rozšíření šachové hry, proto evidujeme pouze národní, celostátní a mezinárodní úspěchy.

 

Rok 2012

Mistři ČR školních týmů: Matyáš Zeman, Tomáš Sýkora, Jiří Míka, Vojtěch Sýkora – kategorie 1.-5.třídy

2.místo v mezinárodním turnaji talentů – dvojic: Tomáš Sýkora, Ládík Nagy

účast na Mistrovství Evropy: Tomáš Sýkora, Martin Novák – umístění v první polovině startujících

 

Rok 2013

Mistři ČR školních týmů: Matyáš Zeman, Tomáš Sýkora, Jiří Míka, Vojtěch Sýkora – kategorie 1.-5.třídy

4.místo na Mistrovství Evropské Unie: Ládík Nagy, kategorie H10 – nejlepší čs. reprezentant

5.místo na Mistrovství Evropské Unie: Martinka Šťastná, kat. D8 – nejlepší čs. reprezentant

4.místo MČR dívek: Martinka Šťastná, kategorie D8

6.místo MČR družstev mladších žáků: J.Havelka, M.Zeman, T.Sýkora, L.Nagy, M.Hosnedl, M.Šťastná, V.Sýkora

6.místo MČR v rapid šachu: Ládík Nagy, kategorie H10

Mistr Čech 2013: Matyáš Hosnedl, kategorie H10

 

Rok 2014

5., 8. a 9. místo na Mistrovství Evropské Unie: Láďa a Danielka Nagyovi, Martinka Šťastná

3.místo MČR dívek: Martinka Šťastná, kategorie D10

3.místo MČR dívek: Danielka Nagyová, kategorie D8

Mistr Čech: Láďa Nagy, kategorie H12

Vicemistryně Čech: Martinka Šťastná, kategorie D12

Mistryně Čech: Martinka Šťastná, kategorie D10

3.místo Mistrovství Čech: Beátka Havelková, kategorie D8

10.místo MČR v rapid šachu: Ládík Nagy, kategorie H12

 

 

Rok 2015

2.místo MČR dívek: Martinka Šťastná, kategorie D10

8.místo MČR hochů: Láďa Nagy, kategorie H12

5. místo MČR školních týmů: Matyáš Zeman, Láďa Nagy, Jonáš Havelka, Kryštof Nuc – kategorie 6.-9.třídy (Matyáš Zeman již reprezentuje jiný klub)

 

 

Rok 2016

2.místo mistrovství Čech: Beáta Havelková, kategorie D10

4.místo mistrovství Čech: Jakub Šimon Šimůnek, kategorie H10

4.místo mistrovství Čech: Láďa Nagy, kategorie H14

6.místo MČR školních týmů: Gymnázium Jírovcova (Matyáš Zeman, Láďa Nagy, Vašek Bauer, Vojta Bauer) - kategorie 6.-9.třídy, vše naši odchovanci

10.místo MČR školních týmů: Gymnázium J.V.Jirsíka (Tomáš Sýkora, Petr Šťastný, Vojta Sýkora, Jirka Míka) - kategorie 6.-9.třídy, vše naši odchovanci

6.místo MČR dívek: Daniela Nagyová, kategorie D10

7.místo MČR hochů: Davídek Bárta, kategorie H8

účast na Mistrovství Evropy: Davídek Bárta, Beáta Havelková, Daniela Nagyová, Láďa Nagy

 

 

Rok 2017

5.místo MČR dívek: Beáta Havelková, kategorie D10

6.místo MČR dívek: Daniela Nagyová, kategorie D12

13.místo MČR hochů: Jakub Šimon Šimůnek, kategorie H10

12.místo MČR hochů: Láďa Nagy, kategorie H14

Mistři ČR školních týmů: Gymnázium Jírovcova (Matyáš Zeman, Láďa Nagy, Martina Šťastná, Lukáš Zeman) - kategorie 6.-9.třídy, vše naši odchovanci

9.místo MČR školních týmů: Gymnázium J.V.Jirsíka (Tomáš Sýkora, Matyáš Hosnedl, Vojta Sýkora, Jirka Míka) - kategorie 6.-9.tříd, vše naši odchovanci

Mistryně ČR: Daniela Nagyová, kategorie D12, rapid šach

2.místo MČR dívek: Beáta Havelková, kategorie D10, rapid šach

7.místo MČR hochů: Láďa Nagy, kategorie H14, rapid šach

Mistr Čech: Davídek Bárta, kategorie H10
3.místo MČech dívek: Daniela Nagyová, kategorie D12
5.místo MČech dívek: Beáta Havelková, kategorie D12
4.místo MČech hochů: Sebastian Placer, kategorie H14
6.místo MČech hochů: Ladislav Nagy, kategorie H16

 

 

 

 

 

 

 

 


Nejbližší akce

QCC Cup (22. září)

Tradiční turnaj v rapid šachu. Podrobné informace naleznete na této stránce.

podrobnosti

1.liga mládeže (06. říjen - 07. říjen)

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 E.ON ČEVAK