Krajský přebor mládeže 2021

Ve dnech 17. - 20. června proběhl v Nových Hradech krajský přebor mládeže v praktickém šachu. Dne 19. června pak jednodenní krajský přebor dětí do 8 let.

 

 

 

 

 

H16 (http://chess-results.com/tnr566018.aspx?lan=5&art=1)

1. Sebastian Steinbauer

2. David Smola

3. Matěj Slabý

4. Karel Švejda

6. Jan Smola

 

H14 (http://chess-results.com/tnr566017.aspx?lan=5&art=1

1.-2. ? David Bárta

1.-2. ? Marek Garabik

3. Hugo Tůma

Z výsledků na chess-results není zřejmé, zda vyhrál David Bárta nebo Marek Garabik. Jakmile informace informaci získáme, tak článek upřesníme.

 

H12 (http://chess-results.com/tnr566016.aspx?lan=5&art=1)

1. Martin Tejnor

2. Alexandr Gregor

3. Matyáš Hokr

8. Petr Pešek

 

H10 (http://chess-results.com/tnr566004.aspx?lan=5&art=1)

1. Marek Mrázik 

2. Štěpán Pistulka

3. František Adam

 

HD8 (http://chess-results.com/tnr566337.aspx?lan=5&art=1)

1. Nikolas Kovacs

2. Pavel Břešťák

3. Jan Šrámek

 

D16 (http://chess-results.com/tnr566109.aspx?lan=5&art=1)

1. Beáta Havelková

2. Markéta Mácová

 

Podtrženo, sečteno - naši hráči si odváží 1x zlato, 3x stříbro a 1x bronz. Všem medailistům blahopřejeme.

 


Nejbližší akce

2.divize - 1.kolo (17. říjen)

Hrajeme venku:

Royal České Budějovice - QCC ČB D

podrobnosti

Mistrovství Čech mládeže U12 - U16 (23. říjen - 30. říjen)

Hraje se v Herlíkovicích.

podrobnosti

1.divize - 2.kolo (31. říjen)

Hrajeme tyto zápasy:

Chess club Písek C - QCC ČB B

QCC ČB C - Sokol Tábor B

podrobnosti

3.divize - 2.kolo (06. listopad)

Hrají se zápasy:

Olympia "ŠNYT" - QCC ČB E

Prachatice - QCC ČB F

podrobnosti

2.divize - 2.kolo (07. listopad)

Hrajeme venku:

Blanský les - QCC ČB D

podrobnosti

1.divize - 3.kolo (14. listopad)

Hrají se zápasy:

QCC ČB B - Slovan Jindřichův Hradec

Chess club Písek B - QCC ČB C

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK