Přihláška do šachového kroužku

Nová sezóna 2021/2022 bude výrazně jiná než dosavadní sezóny. Díky podpoře města České Budějovice jsme získali klubovnu pro naše kroužky. Proto můžeme zájemcům o šachovou hru nabídnout mnohem více termínů pro šachové kroužky.

 

 

Nová klubovna se nachází v Domě s pečovatelskou službou, Nerudova 2a v Českých Budějovicích. Jde o tichou a velice dobře přístupnou lokalitu naproti ZŠ a MŠ Nerudova.

Ceny kroužků se oproti předchozím letům nemění. Bonusem je, že kromě prezenčních kroužků ponecháváme žákům i možnost zúčastňovat se on-line výuky s profesionálním trenérem.

Začínající žáci vyplní a odešlou Přihlášku do pátku 10.září 2021, pokročilí potvrdí účast e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Při kroužcích budeme muset dodržovat platná epidemiologická nařízení. Očkování dětí je jen ku prospěchu. Nošení roušek a respirátorů v klubovně nepředpokládáme. Trenéři jsou očkovaní. Kroužky budou probíhat od října 2021.

Rozvrh šachových kroužků je také uveden na stránce: http://www.qcc.cz/vyuka/rozvrh-krouzku.

V přihlášce uveďte více termínů, které Vám vyhovují. Do konce září 2021 oznámíme všem konkrétní termín kroužku. Budeme se snažit, aby v každém kroužku bylo minimálně 8 dětí a maximálně 12 dětí.

Je možné, že nám epidemiologická situace dovolí realizovat šachové kroužky i na školách. V tom případě bychom rodiče včas informovali.